استعلام گارانتی محصولات آژمان آی تی

برای اطلاع از صحت و سلامت کالا سریال گارانتی خود را در کادر بالا وارد کنید. اگر کارت گارانتی دارید و سریال یافت نشد با شرکت تماس گرفته و کد خود را چک کنید.

شرایط گارانتی آژمان :

برای استفاده از خدمات گارانتی، ارائه کارت ضمانت الزامی می باشد. همچنین ضمانت نامه تاریخ خرید یا مدت اعتبار و مشخصات و شماره سریال کالا فاقد اعتبار است.

ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی شود.

انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی و برگشت آن برعهده خریدار است و دستگاه باید در جعبه و بسته بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.

هرگونه عملیات نرم افزاری از جمله نصب و یا عیب یابی سیستم عامل، ریکاوری، نصب درایور، ویروس یابی، بازیابی اطلاعات، Registration، ارتقاء، تنظیم یا نصب و راه اندازی شامل ضمانت نبوده و درصورت درخواست مشتری شامل پرداخت هزینه می شود.

چنانچه تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه سالم مشابه تعویض می گردد و مبلغ اختلاف قیمت احتمالی دریافت / پرداخت خواهد شد.

تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در ضمانت نامه می باشد و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.

خریدار با دریافت کارت ضمانت که در آن مشخصات کالا، تاریخ شروع و مدت گارانتی درج شده و ملصق به هولوگرام می باشد، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.

در چه مواردی کالا شامل گارانتی نمیشود؟

عدم وجود یا مخدوش بودن هولوگرام و سایر برچسب های شناسایی

مخدوش بودن کارت گارانتی یا اتمام تاریخ گارانتی کالا

صدمات وارده به کالا ناشی از تعمیر و دستکاری توسط افراد غیر مجاز ، نوسانات برق ، استفاده نادرست ، نفوذ مایعات و حوادث غیر مترقبه مانند سیل زلزله و آتش سوزی

هرگونه ضایعه فیزیکی قابل رویتبر روسی کالا شامل شکستگی ، فرورفتگی ، اکسیدگی و اثر مواد شیمیایی و شوینده و اثر سوختگی قطعات الکتریکی

استفاده برای هرگونه استخراج ارز دیجیتال و تغییر بایوس

سبد خرید